-

redpill : Blog techniczny A4

O wyrzucaniu Polski z EU

Dziś na fejsbuku przeczytałem, że z powodu PiSu Maleńczuk grozi emigracją i przewiduje, że wyrzucą nas z tej Unii. Publikują to jakieś informacyjne portale. 

Pewnego razu piłem z Maleńczukiem i z jego kolegą, Jarkiem chyba, może Wojtkiem, całą noc do rana piliśmy wiśniówkę, bo Maleńczuk oświadczył, że nic innego pić nie będzie i nawet ubrany był cały w skórzany komplet składający się ze spodni i kurtki, wszystko w kolorze wiśniowym. Wieczór przedłużał się, bo taksówkarze na widok Maleńczuka odjeżdżali z piskiem i dalej piliśmy wiśniówkę. Wracałem piechotą. To było jedno spotkanie, bo ja od tamtego czasu zmieniłem stosunek do alkoholu, a i w Krakowie już prawie nie bywam, ale pozwolę sobie na poufałość i napiszę wprost:

Drogi Maćku, niepotrzebnie się martwisz. Nikt nas z Unii nie wyrzuci, cokolwiek byśmy nie zrobili. To, że należymy do Unii być może daje komuś w jakiejś sytuacji korzyści, ale per saldo sami i tak za to płacimy. Jasne, możemy jechać do Berlina bez paszportu, ale i bez Unii paszport nie jest już nagrodą za donoszenie na znajomych bezpiece, a nikt przed nami granic nie zamknie. 

Za to dzięki Unii mamy w Polsce legalnie działające instytucje kontrolowane przez Niemcy, czy Francję, instytucje mające dostęp do danych i zasobów, mające uprawnienia kontrolne, zdolne wywierać naciski. Takie instytucje zawsze znajdą oddanych sprawie urzędników, nie widzących dalej niż termin najbliższej wypłaty, którzy będą gotowi wykonać każdemu przymusem drugą dziurę w dupie, bo Unia tak zarządza, dla naszego dobra. Powiedz sam, czy ktoś z Niemiec, czy z Francji zrezygnowałby z posiadania takich narzędzi kontroli w naszym kraju? Myślę, że dużo lepiej by było, gdyby nas z tej Unii wyrzucili, ale jestem więcej niż pewien, że tego nie zrobią i nie dopuszczą, żebyśmy sami z Unii wyszli. Inaczej mówiąc, łatwo się ich nie pozbędziemy.

 tagi:

redpill
7 września 2017 23:09
11     2900    8 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Paris @redpill
7 września 2017 23:49

Alez oczywiscie, ze nikt Polski z tego syfu nie wyrzuci... za nic na swiecie...

... tak samo jak luj Malenczuk, zwykla szmata pijacka nigdzie z Polski nie wyjedzie... rozne lachy "zasluzone" jak Andre Seweryn wracaja do Polski aby pluc na Polakow w Polsce, a nie we Francji...

... ich czas jest juz policzony.

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-laskowski @redpill
7 września 2017 23:58

Homokomisarze ludowi z Berlina ustami pana redaktora Ulricha mówią co innego:

http://www.sueddeutsche.de/politik/fluechtlingsurteil-zwei-europas-wagen-1.3654969

Albo akceptujecie różnorodność (czytaj: pederastyczny islamizm), albo fora ze dwora.

zaloguj się by móc komentować

redpill @krzysztof-laskowski 7 września 2017 23:58
8 września 2017 01:16

A niech sobie mówią, nie zrobią tego, nikt im nie pozwoli.

 

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @redpill 8 września 2017 01:16
8 września 2017 11:02

nie po to nas tam wciagali końmi, zeby się teraz  pozbyć.

Potrzebne jest, zwłaszcza Niemcom, gospodarstwo pomocnicze i tereny do lokowania uciazliwych dla środowiska fabryk oraz wywózki niebezpiecznych odpadów.

No i, oczywiście, do decydowania, które drzewa, ile ich  w jakim lesie możemy wyciąć.

I podobnie, jak w przypadku drzew, np.  z sędziami.

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @krzysztof-laskowski 7 września 2017 23:58
8 września 2017 20:44

Tyle wsparcia (czyt. kredytów) do rozdania a potem dojenia z tego tytułu odsetek (docelowo licytacji komorniczych) a kolega słucha jakichs harcowników których zadaniem jest grać złego glinę :)

Polska to jest poważny wspólnotowy projekt a "zrównoważony rozwój"  to wymarzona sytuacja dla kredytodawców. 

zaloguj się by móc komentować

Paris @OdysSynLaertesa 8 września 2017 20:44
8 września 2017 21:50

W  2RP  byl  ULEN,  a w 3RP  jest  JP  MORGAN...    KONTYNUACJA  !!!

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @OdysSynLaertesa 8 września 2017 20:44
10 września 2017 04:22

To wszystko prawda, ale Unia robi ostatnio różne rzeczy wbrew swojemu interesowi (vide uchodźcy), więc może również wbrew swojemu interesowi nas stamtąd wywalą ( Oby!).. 

A jeśli chodzi o wyjeżdżanie na zachód, to nikt nie zabrania Szwajcarom lub Norwegom przyjeżdżać, więc i nam też pewnie nie będą zabraniać.

zaloguj się by móc komentować

A-Tem @redpill
11 września 2017 18:09

Wychodzenie z Łunii Ełro- tego, no - pejskiej? Tylko po cichu, chyłkiem-tyłkiem, niezauważalnie, boczkiem, małym kroczkiem… aby, w odpowiednim momencie, zrobić ten decydujący myk. I już poza wszelkimi nadaniami "z Brukseli, panie".

 

Rzecz ma sens tylko wtedy, jeśli tego samego dnia odwoła się konwolut idiotyzmów, wciśniętych przez Brukselę, powracając do stanu prawnego A.D. 1936.

 

Dlaczego rok 1936...? Proste! Wówczas działała jakotako niezależnie uchwalona Konstytucja i może niekoniecznie do ostatniej śrubki dokręcone, ale za to zrozumiałe prawa, ustawy. Do tego stanu należy powrócić, deklarując wszelkie późniejsze "prawa" jako posiadające doradczy -ale nie decydujący, nie obowiązujący- wymiar.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @A-Tem 11 września 2017 18:09
11 września 2017 18:19

A - Tem

Znaczy, chciałbyś całą rzeszę prawników i radców prawnych wysłać na bezrobocie?

zaloguj się by móc komentować

A-Tem @redpill
11 września 2017 18:55

Yes, yes, yes!!!!

 

:-)

zaloguj się by móc komentować

redpill @redpill
12 września 2017 12:25

Update:

Dziś zobaczyłem na onecie Hartmana, który głosi, że już w Unii de facto nie jesteśmy. Obejrzałem całą rozmowę, nigdzie nie pada to wprost, ale chodzi mu chyba o to, że w Polsce wciąż legalnie funkcjonuje Kościół Katolicki.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować